1
Mutlu Müşteri
1
Şehirde Hizmet
1
Araç Kapasitesi


İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • A noktasından B noktasına en güvenli ve profesyonel bir şekilde transfer işlemlerinden biri olan taşımacılık hizmetini kusursuz sunmaktayız.Taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için paketleme işlemlerinin profesyonel bir şekide yapılması önemlidirGüvenilir nakliye firmaları, kurumsal hizmet sunmaktadır.Alanında uzman mobilya ustaları tarafından özenle demonte hale getirilen mobilyalarınız ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla ambalajlanarak plaka kartonlarda paketlenmektedir.

Hemen Arayın

istanbul-nakliye


Nasıl Hizmet Veririz?

  • Hızlı ve güvenli bir nakliye şirketi arıyorsanız tam tercih etmeniz gereken ve gerektiren nakliyat firması Asev Nakliyat hizmetinizde.
  • Sorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır. çözüm üretir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.
  • İşimizi dünden iyi yapmaya kendimizi adar değer yaratacak her tür yeniliği bilgiyi uygulamayı öğrenir gelişir ve geliştiririz.
Hız
Vakit
İletişim
Uzmanlık
Kalite
Güvenilir Hizmet


Herşey Dahil Evden Eve Nakliyat


Asev Nakliyat evden eve nakliye işinin ustası ve Taşımacılık sektöründe uzunca seneler ve yılların verdiği deneyim ile işi bilmemiz sayesinde temiz ve sorunsuz nakliye personel çalışma prensiplerine en yakın şekilde disipline sahibiz.


Hemen Ulaşın


alternative